qrev_logotyp_vit_500px

En närmare revision.

Qrev bygger lokala förtroenden och ger våra kunder rätt förutsättningar att skapa en hållbar tillväxt.

Vi vill bli ännu bättre.

Som Dalarnas ledande revisionsbyrå är vi alltid ute efter kompetenser som kan bredda och förbättra vårt erbjudande ytterligare. Vi hoppas du är en av dem!

Kontakta oss.

Stefan Bengtsson

Auktoriserad revisor, Falun

stefan.bengtsson@qrev.se
Tel: 010 – 213 07 65 

Ing-Britt Dahlman

Auktoriserad revisor, Mora

ing-britt.dahlman@qrev.se
Tel: 010 – 212 89 23

Emil Forsling

Auktoriserad revisor, Falun

emil.forsling@qrev.se
Tel: 010 – 212 41 14

Ulrika Hagberg

Auktoriserad revisor, Mora

ulrika.hagberg@qrev.se
Tel: 010 – 213 02 35

Anders Hvittfeldt

Auktoriserad revisor, Mora

anders.hvittfeldt@qrev.se
Tel: 010 – 212 89 14

Emma Larsson

Auktoriserad revisor, Falun

emma.larsson@qrev.se
Tel: 010 – 212 79 35

Slott Sofie Lindberg

Auktoriserad revisor, Mora

slott.sofie.lindberg@qrev.se
Tel: 010 – 212 89 42

Anders Lindholm

Auktoriserad revisor, Mora

anders.lindholm@qrev.se
Tel: 010 – 212 91 22

Guy Pernersten

Auktoriserad revisor, Söderhamn
guy.pernersten@qrev.se
Tel: 070 – 9670456

Annette Samils

Auktoriserad revisor, Falun

annette.samils@qrev.se
Tel: 010 – 212 56 34

Frida Sandin

Auktoriserad revisor, Falun

frida.sandin@qrev.se
Tel: 010 – 212 42 16

Björn Thorén

Auktoriserad revisor, Falun
bjorn.thoren@qrev.se
Tel: 010 – 212 46 02

010-42 49 110

info@qrev.se

FALUN
Kristinegatan 21
791 60 Falun

MORA
Fridhemsgatan 9
792 23 Mora

© 2021 Qrev AB