Kontakt

Vi finns nära våra kunder och är stolta över vår lokala närvaro. Kontakta ditt lokala Qrev-kontor eller någon av våra medarbetare.

Våra kontor

Falun

Besöksadress:
Kristinegatan 21

 

Postadress:
Box 203, 791 25 Falun

Mora

Besöksadress:
Fridhemsgatan 9

Postadress:
Box 197, 792 23 Mora

Leksand

Besöksadress:
Tallskogsvägen 11
 
Postadress:
Box 197, 792 23 Mora

Avesta

Besöksadress:
Bergslagsvägen 33

Postadress:
Box 203, 791 25 Falun

Söderhamn

Besöksadress:
Faxholmsgatan 3

Postadress:
Box 203, 791 25 Falun

010-42 49 110

Auktoriserade revisorer

Stefan Bengtsson

Auktoriserad revisor, Falun

stefan.bengtsson@qrev.se
Tel: 010 – 213 07 65 

Ing-Britt Dahlman

Auktoriserad revisor, Mora

ing-britt.dahlman@qrev.se
Tel: 010 – 212 89 23

Emil Forsling

Auktoriserad revisor, Falun

emil.forsling@qrev.se
Tel: 010 – 212 41 14

Ulrika Hagberg

Auktoriserad revisor, Leksand

ulrika.hagberg@qrev.se
Tel: 010 – 213 02 35

Anders Hvittfeldt

Auktoriserad revisor, Mora

anders.hvittfeldt@qrev.se
Tel: 010 – 212 89 14

Emma Larsson

Auktoriserad revisor, Falun

emma.larsson@qrev.se
Tel: 010 – 212 79 35

Slott Sofie Lindberg

Auktoriserad revisor, Mora

slott.sofie.lindberg@qrev.se
Tel: 010 – 212 89 42

Anders Lindholm

Auktoriserad revisor, Mora

anders.lindholm@qrev.se
Tel: 010 – 212 91 22

Guy Pernersten

Auktoriserad revisor, Söderhamn
guy.pernersten@qrev.se
Tel: 070 – 9670456

Annette Samils

Auktoriserad revisor, Falun

annette.samils@qrev.se
Tel: 010 – 212 56 34

Frida Sandin

Auktoriserad revisor, Falun

frida.sandin@qrev.se
Tel: 010 – 212 42 16

Björn Thorén

Auktoriserad revisor, Falun
bjorn.thoren@qrev.se
Tel: 010 – 212 46 02

Revisorer

Daniel Bengtsson

Revisor, Falun
daniel.bengtsson@qrev.se
Tel: 010 – 212 47 46

Ellinor Berling

Revisor, Mora
ellinor.berling@qrev.se
Tel: 010 – 212 84 14

Maya Bolander

Revisor, Mora
maya.bolander@qrev.se
Tel: 010 – 424 59 08

Daniel Burvall Jonsson

Revisor, Söderhamn
daniel.burvall.jonsson@qrev.se
Tel: 010 – 212 93 33

Jonas Dahlin

Revisor, Mora
jonas.dahlin@qrev.se
Tel: 010 – 212 84 50

Sebastian Darolf

Revisor, Falun
sebastian.darolf@qrev.se
Tel: 010 – 212 97 53

Johannes Ericson

Revisor, Falun
johannes.ericson@qrev.se
Tel: 010 – 212 67 38

Tove Goodholm

Revisor, Falun
tove.goodholm@qrev.se
Tel: 010 – 424 59 06

Lisa Hansson

Revisor, Mora
lisa.hansson@qrev.se
Tel: 010 – 212 53 33

Johanna Hohenthal

Revisor, Mora

johanna.hohenthal@qrev.se
Tel: 010 – 212 91 82

Rikard Karlsson

Revisor, Falun
rikard.karlsson@qrev.se
Tel: 010 – 424 59 05

Karin Look

Revisor, Leksand
karin.look@qrev.se
Tel: 010 – 212 84 43

Anna-Karin Norlin

Revisor, Mora
anna-karin.norlin@qrev.se
Tel: 010 – 212 89 17

Nicklas Paulsson

Revisor, Mora
nicklas.paulsson@qrev.se
Tel: 010 – 212 98 77

Alice Rammelt

Revisor, Söderhamn
alice.rammelt@qrev.se
Tel: 010 – 424 59 09

Kristin Ringholm

Revisor, Mora
kristin.ringholm@qrev.se
Tel: 010 – 212 47 21

David Sjögren

Revisor, Avesta
david.sjogren@qrev.se
Tel: 010 – 424 59 03

Konsta Sutinen

Revisor, Falun
konsta.sutinen@qrev.se
Tel: 010 – 424 62 48

Daniel Vaigur

Revisor, Mora
daniel.vaigur@qrev.se
Tel: 010 – 212 41 30

Elin Visuri

Revisor, Söderhamn
elin.visuri@qrev.se
Tel: 010 – 213 04 21

Tyra Wilén

Revisor, Leksand
tyra.wilen@qrev.se
Tel: 010 – 212 44 16

Administration

Gunilla Olsson

Administratör, Falun
gunilla.olsson@qrev.se
Tel: 010 – 212 41 11

Annelie Weinstock

Administratör, Mora
annelie.weinstock@qrev.se
Tel: 010 – 212 89 03