Qrev i Mora

Vi finns nära våra kunder och är stolta över vår lokala närvaro. Kontakta oss eller någon av våra medarbetare för revision och rådgivning i Mora med omnejd.

Välkommen till Qrev i Mora

Vi tillhandahåller tjänster inom revision och rådgivning i Mora med omnejd.

Besöksadress

Fridhemsgatan 9

Postadress

Box 197

792 23 Mora

Auktoriserade revisorer i Mora

Jonas Dahlin

Auktoriserad revisor, Mora
jonas.dahlin@qrev.se
Tel: 010 – 212 84 50

Ing-Britt Dahlman

Auktoriserad revisor, Mora

ing-britt.dahlman@qrev.se
Tel: 010 – 212 89 23

Anders Hvittfeldt

Auktoriserad revisor, Mora

anders.hvittfeldt@qrev.se
Tel: 010 – 212 89 14

Slott Sofie Lindberg

Auktoriserad revisor, Mora

slott.sofie.lindberg@qrev.se
Tel: 010 – 212 89 42

Nicklas Paulsson

Auktoriserad revisor, Mora
nicklas.paulsson@qrev.se
Tel: 010 – 212 98 77

Revisorer i Mora

Ellinor Berling

Revisor, Mora
ellinor.berling@qrev.se
Tel: 010 – 212 84 14

Lisa Hansson

Revisor, Mora
lisa.hansson@qrev.se
Tel: 010 – 212 53 33

Anna-Karin Norlin

Revisor, Mora
anna-karin.norlin@qrev.se
Tel: 010 – 212 89 17

Kristin Ringholm

Revisor, Mora
kristin.ringholm@qrev.se
Tel: 010 – 212 47 21

Anders Staffansson

Revisor, Mora
anders.staffansson@qrev.se
Tel: 010 – 424 62 50

Daniel Vaigur

Revisor, Mora
daniel.vaigur@qrev.se
Tel: 010 – 212 41 30

Maja Liljedal

Revisor, Mora
maja.liljedal@qrev.se
Tel: 010-424 91 11

Administration i Mora

Annelie Weinstock

Administratör, Mora
annelie.weinstock@qrev.se
Tel: 010 – 212 89 03