Qrev i Falun

Vi finns nära våra kunder och är stolta över vår lokala närvaro. Kontakta oss eller någon av våra medarbetare för revision och rådgivning i Falun med omnejd.

Välkommen till Qrev i Falun

Vi tillhandahåller tjänster inom revision och rådgivning i Falun med omnejd.

Besöksadress

Kristinegatan 21

Postadress

Box 203
791 25 Falun

010-42 49 110

Auktoriserade revisorer i Falun

Stefan Bengtsson

Auktoriserad revisor, Falun

stefan.bengtsson@qrev.se
Tel: 010 – 213 07 65 

Emil Forsling

Auktoriserad revisor, Falun

emil.forsling@qrev.se
Tel: 010 – 212 41 14

Emma Larsson

Auktoriserad revisor, Falun

emma.larsson@qrev.se
Tel: 010 – 212 79 35

Annette Samils

Auktoriserad revisor, Falun

annette.samils@qrev.se
Tel: 010 – 212 56 34

Frida Sandin

Auktoriserad revisor, Falun

frida.sandin@qrev.se
Tel: 010 – 212 42 16

Björn Thorén

Auktoriserad revisor, Falun
bjorn.thoren@qrev.se
Tel: 010 – 212 46 02

Revisorer i Falun

Daniel Bengtsson

Revisor, Falun
daniel.bengtsson@qrev.se
Tel: 010 – 212 47 46

Sebastian Darolf

Revisor, Falun
sebastian.darolf@qrev.se
Tel: 010 – 212 97 53

Sofie Drotz

Revisor, Falun
sofie.drotz@qrev.se
Tel: 010 – 424 62 27

Johannes Ericson

Revisor, Falun
johannes.ericson@qrev.se
Tel: 010 – 212 67 38

Tove Goodholm

Revisor, Falun
tove.goodholm@qrev.se
Tel: 010 – 424 59 06

Linnea Jokiniemi

Revisor, Falun
linnea.jokiniemi@qrev.se
Tel: 010 – 424 62 27

Rikard Karlsson

Revisor, Falun
rikard.karlsson@qrev.se
Tel: 010 – 424 59 05

Konsta Sutinen

Revisor, Falun
konsta.sutinen@qrev.se
Tel: 010 – 424 62 48

Administration i Falun

Gunilla Olsson

Administratör, Falun
gunilla.olsson@qrev.se
Tel: 010 – 212 41 11